Scroll
balustrady mielno

Balustrady Aluminiowe - Mielno

plyty cembrit

Płyty Cembrit Zenit - Piła

plyty elewacyjne

Balustrady Aluminiowe - Warszawa

plyty elewacyjne francja

Płyty elewacyjne Cembrit Metro - Wrocław

balustrady warszawa

Balustrady Aluminiowe - Gdańsk

balustrady tralkowe

Balustrady Tralkowe i Szklane

POWRÓT

Przegrody balkonowe


Coraz częściej na budynkach, na jednej elewacji, architekci projektują jedną wspólną płytę balkonową, która wyposażona w jeden pas szklany balustrad daje budynkowi ponadczasowy wygląd. Poszczególne przestrzenie balkonowe do mieszkań wydzielone są przegrodami balkonowymi.


Przegrody balkonowe mogą pełnić nie tylko funkcję odgradzającą, ale funkcję konstrukcyjną i dekoracyjną. Mogą chronić nie tylko przez wzrokiem sąsiada, ale też i przed promieniami słonecznymi.


Przegrody balkonowe Copal mogą być wykonane z różnym wypełnieniem, przeziernym, ażurowym i pełnym np. szkło bezpieczne klejone przezierne, z barwnymi foliami o różnej skali przejrzystości, z foliami z barwnym nadrukiem. Możliwe jest również zastosowanie blach oraz wykonanie przegród ażurowych tzw. łamaczy światła.


Podstawowym, uniwersalnym rozwiązaniem przegród balkonowych jest profil U – P3107 oraz profile P3106 i P3109 z listwą zatrzaskową P3108. Profile te pozwalają stworzyć zarówno bezramową jak i ramową przegrodę balkonową. Konstrukcja taka cechuje się łatwym montażem oraz możliwością szybkiej wymiany wypełnienia bez potrzeby ingerencji w profile ramy. Grubość możliwego do zastosowania wypełnienia to 4-20 milimetrów w zależności od wybranego profilu oraz uszczelki.ścianki stałe

uniwersalne rozwiązanie do elementów stałych - widok 3D


bezramowy - widok 3D
ramowy - widok 3D
wypełnienia - widok 3D


Zobacz więcej na stronie ścianki stałe : LINKPrzykładowe przekrojePobierz DWG Pobierz PDF


Design by COPAL Sp. z o. o.
2019