Scroll
balustrady mielno

Balustrady Aluminiowe - Mielno

plyty cembrit

Płyty Cembrit Zenit - Piła

plyty elewacyjne

Balustrady Aluminiowe - Warszawa

plyty elewacyjne francja

Płyty elewacyjne Cembrit Metro - Wrocław

balustrady warszawa

Balustrady Aluminiowe - Gdańsk

balustrady tralkowe

Balustrady Tralkowe i Szklane

POWRÓT

Okna podawcze i przesuwne - Copal


System COPAL daje szerokie możliwości konstruowania aluminiowych okien kasowych i podawczych. Mogą być to okna przesuwne w płaszczyźnie poziomej (jedno okno stałe oraz jedno przesuwne które chowa się za drugim) lub pionowej (podnoszone do góry okno przesuwne chowające się za oknem stałym).


Oferujemy okienka kasowe które mogą być anodowane bądź lakierowane na dowolny kolor wg palety Ral oraz Decoral. Wypełnienia szklane które możemy zastosować to m.in. szkło w grubościach 4 do16 mm w tym szkło bezpieczne i hartowane ale także plexy, poliwęglan czy płyta wiórowa. Wszystko zależy od ceny i wymogów dla danego projektu a także od wymiaru całej konstrukcji. Minimalne wymiary to 500 mm x 500 mm a maksymalne to 1500 mm x 1500 mm które oczywiście możemy powiększać dodatkowymi częściami stałymi. W standardzie nasze konstrukcje posiadają zamek bagnetowy po wewnętrznej stronie który jest niewidoczny dla osoby znajdującej się na zewnątrz.


Firma COPAL, jako jedyny producent, oferuje Państwu okno podawcze ze wspomaganiem podnoszenia w postaci opatentowanego urządzenia pneumatycznego. Dzięki temu produkty te w płaszczyźnie pionowej są bezpieczne w obsłudze, a ich podnoszenie nie wymaga użycia siły. Można również pozostawić w dowolnie otwartej pozycji, bez konieczności dodatkowego ryglowania. Cena takiego okna kasowego jest dużo bardziej atrakcyjna niż konstrukcji zasilanej elektrycznie.


OKNO PODAWCZE - WIDOK 3D
Okna Pionowe

rama okna podawczego
siłownik ukryty w rurze 30 x 30
okno stałe
linka siłownika
prowadnica jednotorowa
zamek bagnetowy
część przesuwna
blokada / zabezpieczenie
Praca siłownika pneumatycznego w oknie podawczym Copal

Okno podawcze Copal z siłownikiem pneumatycznym
więcej informacji okna podawcze

Okna Poziome


okno podawcze poziome
Design by COPAL Sp. z o. o.
2019